Hestan ASPIRE Grill Built-In 4 U-Burner 42"
$6,799.00
Available by Special Order
Please call 813-875-EGGS (3447) or contact us to order this item.
Hestan ASPIRE Grill Built-In 4 U-Burner 42"
Specifications
| Product Type | Gas Grill |
| Cooking Area | 5 Sq. ft. |
| Number of Cooking Elements | 4 |
| Cooking Power | 32.24 kW |
| Fuel Type | Natural Gas |
| Cooking Surface Width | 42" |
| Brand: | Hestan Outdoor |
|---|---|
| Fuel Type: | Natural Gas |
| Mounting Type: | Built-In |
| Product Type: | Grill |
| Size: | 42" |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Login
Recommended Accessories
More Hestan Outdoor Products