Product number:
G10-24/30-01V-SS
Manufacturer:
Real Fyre
Description
Real Fyre 24/30" SS BNR ASSY-NG - ELEC. IGNITION
Properties
| Burner Family: | G10 |
|---|---|
| Configuration: | Single-Sided |
| Control Type: | Vent-Free Electronic Pilot (01V) |
| Fuel Type: | Natural Gas |
| Log Size: | 30" |
| Product Type: | Burner, Igniter |
| Material: | Stainless Steel |
| Size: | 30" |
Reviews
0
Login